AERO-THERM® - termoaktivní stěrky do interiéru

Dokonalé řešení pro zateplení místností zevnitř

Interiérová termoaktivní stěrka AERO-THERM® je určena pro všechny obyvytele rodinných domů, bytových domů, pro vlastníky kancelářských budov a komerčních objektů apod. Schopnost stěrky vytvářet tepelnou pohodu. Aplikace interiérové stěrky prokazatelně snižuje náklady na vytápění. Její schopnost tepelně izolovat stěny a zajistit až o 2 – 3 °C vyšší pocitovou teplotu v místnosti byla prokázána na specializovaných pracovištích u nás i v zahraničí. Další nezanedbatelný účinek naší interiérové stěrky je využíván tam, kde tvorba tepelných mostů vede ke vzniku nežádoucích plísně na vnitřních stěnách. I v tomto případě nabízí naše stěrka řešení, které je definitivní. Eliminací tepelných mostů dojde k zabránění tvorby plísně. S naší interiérovou stěrkou AERO-THERM® tedy nejen ušetříte, ale zároveň Vám zajistí i zdravé prostředí doma i v práci.

Technická specifikace 

Tenkovrstvá termoaktivní stěrka do interiéru v podobě vodou ředitelného tmelu je poslední vývojovou fází materiálů plněných 3M skleněnými kuličkami a zároveň prvním výrobkem nové generace obsahující nejlepší izolant na světě, kterým je AEROGEL. Jeho nanometrové částice výrazně zvyšují tepelně izolační schopnosti použitých 3M kuliček. Veškeré základní komponenty stěrky unikátně propojuje difúzní otevřená disperze v materiál nové generace. 

AERO-THERM® je interiérová izolační omítka, složená celkem z 10 zdravotně nezávadných komponentm, které dohromady vytváří účinnou tepelnou ochranu celé místnosti. Účinná termoaktivní vrstva je pouhý 1mm.